Logo-Duze_prev_ui (1)

POZNAJ NAS

Projektowanie, produkcja oraz montaż mebli na wymiar

Oferujemy meble kuchenne, meble dziecięce, sklepowe, szafy, sypialnie, garderoby oraz wszelkiego rodzaju nietypowe meble przygotowane na indywidualne zamówienie klienta. Wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie w projekty oraz otwartość na potrzeby klientów sprawiły, że cieszymy się zaufaniem, dzięki któremu stale się rozwijamy.

Naszą przewagą jest

Nowoczesny zakład produkcyjny

Wyposażony w bogaty park innowacyjnych maszyn grupy FELDER. Zakład wykorzystuje zaawansowane technologie obróbki materiałów, park maszynowy obsługiwany przez doświadczony zespół profesjonalistów stanowi gwarancję w postaci wysokiej jakości produktów finalnych odznaczających się estetyką oraz dokładnością wykonania.

MEBLE KĘDZIORA

Najwyższa jakość

Produkujemy meble na wymiar stosując najlepsze materiały dostępne na rynku. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie kładziemy szczególny nacisk na wysoką jakość naszych produktów. Tworzymy niepowtarzalne wnętrza dla kilku pokoleń, dając gwarancję wysokiej jakości przy zachowaniu funkcjonalności i estetyki wszystkich wykorzystanych systemów.

 

Dostawcy akcesoriów i okuć meblowych:

ZGODNIE Z OCZEKIWANIAMI

Spersonalizowana oferta

Meble na wymiar z oczywistych względów są produktem, który wykonujemy zgodnie z oczekiwaniem oraz gustem klienta. To ostatecznie klient decyduje o wyglądzie mebli, rodzaju użytych materiałów, ich kolorystyce oraz wyposażeniu, to wszystko przy wsparciu zespołu naszych profesjonalnych projektantów. W naszych realizacjach stawiamy na sprawdzone rozwiązania, ale również nie boimy się nowych wyzwań. Każdy mebel może zostać wyposażony w nowoczesne akcesoria, które sprawią, że jego użytkowanie stanie się bardzo wygodne i przyjemne.

 

Dostawcy płyt meblowych oraz blatów:

Pomiar, projekt, produkcja, montaż

Profesjonalna obsługa

Na każdym etapie tworzenia mebli (od pomiaru, poprzez projektowanie, produkcję oraz montaż) nad realizacją każdego projektu czuwa kadra fachowców z ogromnym doświadczeniem w branży. Każdy montaż przeprowadzony jest w sposób profesjonalny ze szczególną dbałością o detale, aby efekt końcowy w pełni zadowolił klienta.